Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju to ścisła czołówka wśród polskich kabaretów. Jest to kompilacja barwnych postaci, jakimi są: Robert Górski, Przemek Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć. Do 2011 roku wdzięczną postacią kobiecą była Katarzyna Pakosińska. Obecnie, damskim pierwiastkiem w kabarecie jest Magdalena Stużyńska, szerszej publiczności znana jako Marcysia z serialu „Złotopolscy”.

Jak sami twierdzą, skoro robią kabaret, powinno być śmiesznie, ale nie za wszelką cenę. Różnorodność poruszanych przez kabaret tematów jest imponująca. Jednocześnie powoduje to, iż ich twórczość ma wielbicieli co nie miara i śmieszy praktycznie każdego widza. Prezentowany przez Kabaret Moralnego Niepokoju humor jest subtelny, o tematyce społeczno-obyczajowej i bardziej literacki niż proponują inne kabarety.

Co roku Kabaret Moralnego Niepokoju występuje dla setek tysięcy widzów w Polsce i za granicą. Bawią ludzi w każdym wieku, stąd każdy ich występ jest nie lada wydarzeniem i gwarantuje ucztę wysokiej klasy humoru.

Zespół muzyczny Bartłomiej Krauz (akordeon, śpiew)   oraz Tomasz Pfeiffer (gitara)

Ponadto w przeszłości występowali w KMN także Katarzyna Pakosinska, Karolina Rabenda, Katarzyna Zygmont, Michał Majczak, Paweł Goleń oraz Agnieszka Trzebska, Justyna Kuśmierczyk, Ewa Standzoń, Agata Załęcka i nigdzie nie jest napisane, że jeszcze raz z KMN nie wystąpią.

1g